Ласкаво просимо на наш сайт! Дякуємо за проявлений Вами інтерес до такої рідкісної та чудової породи як польська підгалянська вівчарка. Ми намагаємось достойно представити цю породу в Україні. 
 
 Перша собака породи підгалянська вівчарка у нас появилась у 2004 році. Це була Фанта (Fatima Wizowy Patrol) яку ми привезли з Польщі. Саме завдяки їй ми закохались у підгалянців назавжди. У 2008 році у нашому розпліднику було отримано перший виводок підгалянських вівчарок в Україні. У травні 2010 року із Польщі була привезена наша красуня Мальва (Kniaziowna Catonium) із розплідника Catonium. У листопаді 2010 році у Фанти народився виводок цуценят із якого ми залишили Бахуса (Bakhus z Hirskoy Kazki). У червні 2012 року в нашому розпліднику появився, на даний момент, наймолодший член "зграї" - Білка (Bialka-Fantazja Filos). 
 
  Отож, трошки про породу. Підгалянці — дуже розумні, кмітливі та досить самостійні собаки. Їх складно дресирувати , оскільки вони на все мають свою думку. Собака за характером весела і доброзичлива до членів своєї сім'ї, це також стосується й інших тварин , що проживають в сім'ї. З іншого боку це охоронець, який може бути небезпечним для зловмисників у момент реальної загрози для господарів. Польські колеги не рекомендують їх дресирувати на охорону. Вважається, що тоді вони втрачають свої унікальні риси характеру. Це собака компаньйон, який слухається всіх членів родини незалежно від їхнього віку. У Польщі її часто називають хвостатою нянькою. Це є особливість підгалянців, яка відрізняє їх від подібних споріднених порід.

  Вибір цуценяти. Наші цуценята виростають в любові і турботі, з кожним із них важко розлучатись. Тому, якщо бажаєте придбати цуценя підгалянської вівчарки, просимо написати трошки про себе: чи маєте досвід виховання собаки, проживаєте у приватному будинку з ділянкою чи у квартирі, для чого хочете взяти собаку (компаньйон, охоронець, для відвідання виставок чи для отримання племінного потомства у майбутньому).
 
 Усі наші цуценята віддаються в нові сім'ї вже із першими щепленнями, ветеринарними паспортами та з цуценячими картками (картки походження собаки), які потім обмінюються новим власником на родовід у кінологічному клубі. Документи цуценят у міжнародній системі FCI, її членом в Україні є Кінологічна спілка України (КСУ), тому цуценята можуть брати участь у виставках не тільки в Україні, а й майже у всіх країнах світу. У родоводах цуценят чемпіони України, Польщі, інтерчемпіони а також переможці виставок Європи та Світу. 

  Вирощуються цуценята тільки на натуральній їжі та кормах супер-преміум класу. Вдосталь бувають на свіжому повітрі і багато рухаються, а також змалечку вчаться у матері охорони своєї території (перші прояви робочих якостей проявляються у дуже ранньому віці - 1,5 міс.) Проводяться планові огляди ветеринаром, цуценята отримують всі корисні речовини та вітаміни для здорового росту і міцного здоров'я у майбутньому.

  Придбавши цуценя польської підгалянської вівчарки ви отримаєте найкращого друга, улюбленого члена сім'ї, партнера для ігор Вашої дитини, відмінного охоронця та просто море радості від спілкування з представником породи, чия вірність людині перевірена віками. Бесплатные счётчики Общение членов Кинологического Союза Украины на любые темы Форум Притулок для тварин "Милосердя"